Fit Furt

Detoxikace organismu

Žijeme v době jedové. Jdeme do supermarketu a najdeme tam cokoli a kdykoli. Jahody v zimě, krásně červené papriky, rajčata, které nemají vůbec žádnou chuť atd. Dnešní strava nemá s výživou vůbec nic společného. Jíme toxickou, průmyslově zpracovanou  stravu  a o tom, že těch toxických látek  opravdu nebude málo svědčí fakt,že člověk sní za rok 6t jídla, z toho v současnosti připadá 250kg chemikálií, které tělo nezná a neumí zpracovat. Chemikálie, o kterých zde hovořím,  jsou jednak konzervační látky a barviva (většinou oficiálně povolené –  tzv.  aditiva „éčka“), stabilizátory,emulgátory a různé přísady, vylepšující chuť a prodlužující trvanlivost.

O tom, že konzumujeme příliš mnoho cukru a až 12krát vice soli, než potřebujeme, se dnes píše téměř všude. Jíme velmi mnoho živočišných bílkovin a máme nedostatek rostlinných proteinů a vlákniny ve stravě.

Mnoho lidí nad 50 let, ale i mladších, užívá řadu léků (včetně hormonů), které kromě jiných nepříznivých účinků současně zhoršují využití živin a mikroživin. Mnoho léků také poškozuje zažívací trakt, jiné zase způsobují změny metabolismu a další obtíže… a tak se Váš intoxikovaný organismus dostává stále více a více do tzv. buněčné podvýživy a Vy tím pádem do začarovaného kruhu, protože Vám je hůř a hůř.

Dnes a denně k nám do poradny chodí lidé se stále stejnými příznaky. Jsou to únava, nespavost, vysoký krevní tlak a cholesterol, nedostatek hořčíku, cukrovka, bolesti kloubů, zažívací obtíže, dysfunkce štítné žlázy, ledvinové kameny, ženy velmi často přicházejí už po gynekologické operaci, často i po onkologické léčbě, dále děti se sníženou imunitou trpící alergiemi, astmatem, ekzémy. Dále jsou našimi klienty i lidé, relativně zdraví, aktivně sportující, ale s náročným životním stylem, kteří jsou v práci pod neustálým tlakem a uvědomující si důležitost prevence. Patříte mezi ně i Vy?

Jak to změnit?

Objednejte se k nám na individuální konzultaci a můžete tak zahájit svou vlastní cestu ke zdraví. Pokud máte problém, pomůžu vám najít cestu k jeho odstranění.

Objednat se můžete pomoci webového formuláže který naleznete zde: